Hakkımızda

Dogaleczanem, uzun yıllardan beridir  bu sektörde hizmet veren bir ekip tarafından 2017 yılında kurulmuştur ve danışmanları eczacı ve doktorlardan oluşmaktadır. Kurucu ekip sağlık ve teknoloji sektöründe uzun yıllardır tecrübeli  olup, bu tecrübelerini Türkiye’nin önde gelen bitkisel gıda takviyeleri, vitamin, mineral ve sporcu beslenme destekleri ile doğal-organik kozmetik ürünlerinin satışa sunulduğu dogaleczanem.com sitesine aktarmıştır/aktarmaktadır. İnternet sitemiz dünyanın en büyük e-ticaret platformu www.shopify.com firmasının altyapısını kullanmaktadır. Yüzde yüz sade ve kullanıcı dostu olan bu sitenin ödeme sistemleri de güvenlik açısından dünya standartlarındadır. Firmamız kişisel bakım ürünleri konusuna dünyaca ünlü markaları en uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterileri ile buluşturmak için yola çıkmıştır. Dogaleczanem.com eczane güvencesi ile online olarak dermokozmetik ve besin takviyeleri satış yapan bir internet sitesidir.

Dogaleczanem'da sunulan tüm ürünler uzmanlarca özenle seçilir. Uzmanların onayından geçmeyen hiçbir ürün sitemizde yer almaz.

Anne ve bebek bakımı, cilt bakımı, cinsel sağlık, ağız ve diş sağlığı, erkek bakımı, vücut ve saç bakımı, besin takviyeleri, sporcu besinleri gibi birçok alanda geniş ürün yelpazesi ile çeşitlilik sunan dogaleczanem.com, satış ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı sunan uzmanları ile %100 müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.   

Her türlü sorularınız için 0 535 5707172 no’lu telefondan veya  bilgi@dogaleczanem.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla