KUSURSUZ BİR CİLT GÖRÜNÜMÜ İÇİN İPUÇLARI

tarihinde Ahmet Eren tarafından gönderildi

KUSURSUZ BİR GÖRÜNÜM İÇİN İPUÇLARI

Cilt bakım rutinlerinizi uyguluyor, vücudunuza gerekli özen gösteriyor ve güzelliğinize önem her veriyorsanız bazı ufak ama önemli ipuçlarını sizler için bir derledik.

Daha Güzel Görünmenizi Yardımcı Bazı İpuçları

  • Siyah Noktalarınıza Veda Edin!

Siyah noktalar (komoden) özellikle kadınların korkulu rüyasıdır. Daha pürüzsüz bir cilt için haftalık veya aylık belli aralıklarla siyah nokta maskesi hazırlayarak cildinizin daha pürüzüsüz bir hale kavuşturabilirsiniz. Web Sitemizde, bu sorununuza yönelik bulabileceğiniz ürünler için arama kısmına siyah nokta yazmanız yeterli olacaktır .

  • Güne soğuk duşalarak başlayın!

Çok soğuk olmasa da soğuk sayılabilecek ılık bir suyla güne başlamanız, cildinizi rahatlatır, kan dolaşımını hızlandırarak ton dengesizliklerini giderilmesine yardımcı olur, sizi ve cildinizi daha canlı hissettirir. Musluk suyunda bulunan kireci önlemeye ve sizi canlanırmaya yönelik ürünlerle duş almanızı tavsiye ederiz.. Muhteşem kokusu ile sizi gün boyu mutlu edecektir.

  • Cilt Bakımı Yapın!

Cilt bakımı güzel bir cilt için olmazsa olmaz niteliktedir. Ancak kadınlar bu bakımı bazen erteleyebiliyorlar. Gün sonu yorgunluğu nedeniyle hemen uyumak isteseniz de en azından yüzünüzü iyi bir makyaj temizleyici ile silmeyi ve dinlendirici bir krem sürmeyi ihmal etmeyin. Pürüzsüz ve kapsamlı bir cilt bakımı için cilt tipinize göre seçeceğiniz (kuru veya yağlı) peeling, nemlendirici veya matlaştırıcı maske ve nemlendirici krem kullanabilirsiniz. Size en uygun nemlendirici ürünü için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Bol Su İçin!

Su, insanın olmazsa olmazıdır. Aynı zamanda suyun, güzelliğe birçok faydası var. Su, kırışıklık oluşumunu yavaşlatır, gözeneklerin açılmasına yardımcı olur ve saçları nemlendirir. Eğer cildiniz çok kuru ise, mutlaka içerden de bir destek almakta fayda var. Vücudunuzun nem tutma kapasitesini arttıran gıda takviyeleri sitemizde mevcuttur. Ağız yolu ile alınan Hyaluronic Asit ve  sıvı Collagen takviyeleri ile uygulayacağınız bir kürle daha dolgun, ışıl ışıl bir cilt sizin olabilir.

  • Maskara Sürmeden Dışarı Çıkmayın!

Makyaj yapmayı sevmiyorsanız ve çok fazla makyajlı görüntü sizi rahatsız ediyorsa en azından dışarı çıkarken maskara ile kirpiklerinizi şekillendirmeniz yorgun görünümünüzü kapatmanıza yardım sağlayacaktır. bununla birlikte Maskara seçimi yaparken neyi istediğinizi bilmek çok önemli. Uzun kirpikler mi istiyoruz? Dolgun kirpikler mi istiyoruz? Kıvrık kirpikler mi? Size en uygun ürünle beraber bu güzel görünümü yakalayın.

  • Düzenli Uyuyun, Uykunuzu Alın !

“Güzellik uykusu” tanımını duydunuz mu?  Güzelliğin anahtarının, uykuda saklı olduğunucilt uzmanları dile getiriyor. Özellikle gece 23.00-2.00 arasında uykuda olmaya mutlaka özen gösterin. Yatmadan önce gece bakımınızı yapmayı da unutmayın. Uyku problemi yaşayanlar ve uyku kalitesini arttırmak isteyenler de vitamin desteği ile aromaterapik ürünlerden yardım alabilir

 

  • Göz altı morluk görünümüne bakım yapın!

Göz altı morluk görünümü, cilt görünümünü en çok etkileyen sorunlardan biridir. Kamufle için çeşitli kapatıcılar denenir, birçok makyaj hilesi uygulanır. Ancak bakım yapmadan güzel bir görünüme kavuşmak neredeyse imkânsızdır. Göz altı morluk görünümleri genetik altyapınız kaynaklı değil, yorgunluk, uykusuzluk ve fazla ekrana bakmaktan kaynaklı ise çözümü mevcuttur. 

UYARI:

Bu blog yazısı sadece bilgilendirme ve bilinçlendirme amacı gütmektedir. Sitemiz blog sayfasında yer alan bilgiler hastalıkların tanısında ve tedavisinde kullanılamaz. Bu yazıdaki bilgiler kesinlikle sağlık profesyonelinin tavsiyesi/tedavisi yerine geçmez. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için mutlaka doktorunuza veya diğer sağlık profesyonellerine başvurunuz. Blogda yer alan yorumlar müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir.


Bu gönderiyi paylaşın← Daha Eski Gönderi Daha Yeni Gönderi →


Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.